“سرزمین آرایش” همواره به فکر راحتی و اطمینان خاطر مشتریان بوده و هست، برای همین برای مشتریان عزیز از شهر تبریز، می‌توانند محصول خود را سفارش داده و در مقابل درب منزل تحویل گرفته و مبلغ آن را همان‌جا پرداخت کنند.

ارسال با پیک در تبریز

تمامی سفارشات داخل تبریز، برای رفاه و رضایت هرچه‌ تمام‌ تر مشتریان عزیز، با پیک اختصاصی “سرزمین آرایش” ارسال‌شده و مشتری می‌تواند سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرد.

برای بهره‌مند شدن از ویژگی "پرداخت در محل" نکات زیر را مدنظر قرار دهید

  1. کد تخفیف تنها برای گزینه “پرداخت آنلاین” فعال می‌باشد و برای بهره‌مند شدن از تخفیف‌ها، لطفاً هزینه سفارش را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید.
  2. مبلغ پرداختنی در درب منزل هم به‌صورت نقدی و هم به‌صورت پرداخت با کارت‌های شبکه شتاب امکان‌پذیر می‌باشد.
  3. مأمور ارسال موظف است تا سفارش شما را جلوی درب ساختمان (درب خیابان) به شما تحویل داده و تحویل در جلوی درب آپارتمان (داخل ساختمان) صورت نمی‌پذیرد.
  4. بعد از اتمام سفارش و قبل از ارسال، حتماً از سمت امور مشتریان و ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد و ارسال بدون تماس صورت نمی‌گیرد.
  5. مسئولیت خرید بر عهده شخص صاحب فاکتور می‌باشد و پرداخت‌کننده مسئولیتی در برابر خرید ندارد.( نام روی کارت شتاب)

 

زمان ارسال سفارشات با پیک در تبریز

  • از زمانی که سفارشات شما در “سرزمین آرایش” ثبت می‌شود، بخش امور مشتریان و ارسال سفارشات بلافاصله روند پردازش سفارش را شروع کرده و سفارش شما را آماده ارسال می‌کنند.
  •  به‌ طور معمول بین 1 تا 2 روز کاری زمان می‌برد تا سفارشتان در تبریز، جلوی درب منزل به دستتان برسد.

 

هزینه ارسال سفارش با پیک در تبریز

هزینه ارسال سفارش برای فاکتورهای بالای 100 هزار تومان رایگان است، درصورتی‌که مبلغ فاکتور شما کمتر از 100 هزار تومان باشد، مبلغ 10,000 تومان به فاکتور شما برای هزینه ارسال اضافه می‌شود.

 

دسته بندی