اطمینان از اصالت کالا، همیشه یکی از مسئله‌هایی است که ما در هر خریدی که انجام می‌دهیم به آن فکر خواهیم کرد و ما در سایت “سرزمین آرایش” این را به‌خوبی میدانیم؛ و از آنجا که رضایت مشتری‌هایمان و اینکه با خیال راحت از ما خرید کنند در اولویت ما بوده است، طبعاً باید خیال مشتریانمان را از اصالت کالایی که از “سرزمین آرایش” می‌خرند راحت کنیم.

اینجا باید به چند نکته اشاره‌کنیم:

  • اول اینکه بخش تأمین کالای “سرزمین آرایش”، از افراد خبره و باتجربه تشکیل‌شده است که تمامی کالاها را قبل از تأمین و حتی قبل از ارسال چک می‌کنند و از اصل بودن آن مطمئن می‌شوند.
  • و دوم اینکه سایت “سرزمین آرایش”، به‌هیچ‌عنوان از بازار آزاد هیچ محصولی را تهیه نکرده و تمامی محصولات آرایشی بهداشتی را، از تولیدکنندگان داخلی یا واردکنندگان رسمی (که همگی دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند) تهیه می‌کند، برای همین در اصل امکان ورود محصول تقلبی و حتی “های کپی” به مجموعه “سرزمین آرایش” وجود نداشته و تمامی محصولات موجود در سایت 100 درصد اصل می‌باشند.
  • جدا از همه این‌ها، تمامی محصولاتی که از فروشگاه اینترنتی “سرزمین آرایش” خریداری می‌شود، دارای برچسب هولوگرام بهداشت هستند که از طرف سازمان غذا و دارو تأییدشده‌اند، لذا می‌توانید با خراش دادن بخش سریال 16 رقمی آن و ارسال آن از طریق پیامک به شماره 20008822، از طریق سازمان بهداشت هم از اصالت کالای خریداری‌شده اطمینان حاصل کنید.
  • در آخر باید این نکته را اشاره‌کنیم که مجموعه “سرزمین آرایش” تشکیل‌شده از متخصصان باتجربه درزمینهٔ لوازم‌آرایشی و بهداشتی است، و نهایت تلاش ما این است که اطلاعات کاربران را در این زمینه بالا ببریم تا راحت‌تر از همیشه بتوانند خریدی عالی داشته باشند، برای همین در اطلاعات توضیحات محصول و همچنین محتوای مجله، تلاش شده تا به کاربر در شناخت محصول مناسب و اصلی کمک شود و “سرزمین آرایش”، بازاری امن برای خرید محصولات اصلی و مناسب برای شما باشد.
  • ما به‌خوبی محصولات تقلبی و های کپی را تشخیص داده و از فروش و حتی تبلیغ نادرست آن جلوگیری می‌کنیم؛ پس با خیال راحت خرید کنید و از خریدتان لذت ببرید، چرا که کارشناسان سایت “سرزمین آرایش” هوای شما را دارند.

 

 

لطفا قبل از قطعی شدن خرید ، موجودی و قیمت بروز محصول را استعلام کنیدتماس
+

دسته بندی